Please enable JS

HumanField - SAP LOGISZTIKAI CSOPORTVEZETŐ (16-0429)

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes autóipari gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

SAP LOGISZTIKAI CSOPORTVEZETŐ

(16-0429)

pozícióba.

Feladatok:

  • Logisztikai csapat hatékony irányítása, mentorálása (kb. 5-8 fő);
  • Logisztikai folyamatok optimalizálása, fejlesztése;
  • Új termékek bevezetésének támogatása logisztikai oldalról;
  • SAP projektek vezetése;
  • Tréningek megtartása.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség;
  • Logisztikai területen szerzett többéves tapasztalat, vezetői háttér;
  • SAP projektek koordinációjában szerzett jártasság;
  • Előny az autóipari környezetben szerzett munkatapasztalat;
  • Aktív, jó angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő jövedelem;
  • Hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan növekvő nemzetközi cégnél;
  • Fejlődési lehetőség izgalmas projektek mentén.

A munkavégzés helye: Észak-Dunántúl