Please enable JS

HumanField - GLOBAL MATERIALS DIRECTOR (16-0335)

Válsághelyzetben is növekedni képes nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

GLOBAL MATERIALS DIRECTOR

(16-0335)

pozícióba.

Feladatok:

  • Inventory management: 9 gyár készletfelügyelete (amelyek Kínában, Indiában, Észak-Amerikában és Magyarországon találhatóak), illetve akciótervek elkészítése,
  • Material management: a gyári rendszerek folyamatos felülvizsgálata szakmai szemmel, központi utasítások végrehajtásának ellenőrzése,
  • Integrált supply chain: havi rendszerességgel történő kapcsolattartás a vevőkkel az optimális operációs működés fenntartása érdekében,
  • Pénzügyi kalkulációk készítése, „what if” szcenáriók felállítása.

Elvárások:

  • Több éves hasonló területen szerzett nemzetközi vezetői tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Alkalmankénti utazások vállalása.

Amit kínálunk:

  • Válsághelyzet esetén is stabil, nemzetközi háttér,
  • Kiemelkedő jövedelem és juttatási csomag,
  • Felső kategróiás céges autó.

A munkavégzés helye: Budapest