Please enable JS

HumanField - ÖNTÖDE ÜZEMVEZETŐ (HF 13-8519)

biztos háttérrel rendelkező, nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat részére keresünk munkatársat

ÖNTÖDE ÜZEMVEZETŐ

(HF 13-8519)

pozícióba.

Feladatok:

    • 3 csoportvezető, 1 termeléstervező és kb 30 fő fizikai állomány munkájának koordinálása,
    • Az öntöde üzem termelési folyamatainak és a termék minőségének biztosítása az előírások betartatásával,
    • A termelés során felmerülő műszaki problémák megoldása, folyamatos fejlesztés támogatása, folyamatok optimalizálása,
    • Termelési mutatószámok nyomon követése, célkitűzések teljesítése.

Elvárások:

    • Öntödei területen szerzett szakmai tapasztalat,
    • Műszaki végzettség,
    • Junior és senior szakemberek jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk:

    • Dinamikusan fejlődő háttér, biztos környezet,
    • Versenyképes fizetés.

A munkavégzés helye: Pest megye észak-keleti régió

küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „HF 13-8519”-es referenciaszám feltüntetésével a hf9@humanfield.hu e-mail címre.