Please enable JS

HumanField - NPI PROGRAM MANAGER (16-0926)

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

NPI PROGRAM MANAGER

(16-0926)

pozícióba.

Feladatok:

  • 4-9 fős Launch csapat támogatása és szakmai vezetése,
  • Gépek és termékek megtervezése és gyártása, valamint árajánlatok készítése,
  • Az új, gyártandó termékek bevezetése és teljes körű mérnöki projektmenedzselése,
  • Megfelelő minőség biztosítása a projektekhez,
  • Projektek képviselete és prezentálása a vevők részére.

Elvárások:

  • NPI projektvezetőként, Launch/Program managerként szerzett tapasztalat autóipari gyártócégnél,
  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépészmérnök, mechatronikai mérnök, műszaki menedzser),
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban.

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés és juttatási csomag,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Nemzetközi háttér.

A munkavégzés helye: Budapest és Budaörs határa