Please enable JS

HumanField - MÉRNÖKSÉGVEZETŐ (16-0516)

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

MÉRNÖKSÉGVEZETŐ

(16-0516)

pozícióba.

Feladatok:

  • A termék költségmodellek fejlesztésének támogatása, a mérnökcsapat irányítása,
  • A költségmodellezési folyamatok és eljárások aktualizálása, használatának felügyelete az ide tartozó szervezeti egységeknél, illetve javaslattétel ennek kapcsán a csapat hatékonyságának biztosítására,
  • Külső és belső adatbázisok felhasználása a költségmodellek elkészítéséhez és ezek naprakészen tartása az új információk segítségével,
  • Beszállítókkal történő kapcsolattartás a legoptimálisabb költségmegoldások kapcsán,
  • A mérnökség és beszerzés munkájának támogatása.

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség,
  • People management területén szerzett releváns tapasztalat,
  • Autóipari gyártócégnél szerzett tapasztalat,
  • Költségelemzési ismeretek,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség egy nemzetközi csapatban,
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag.

A munkavégzés helye: Budapest