Please enable JS

HumanField - ÉPÍTŐIPARI PROJEKTVEZETŐ (NAPERŐMŰ) (16-0114)

Nemzetközi, megújuló energiatermeléssel foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat

ÉPÍTŐIPARI PROJEKTVEZETŐ (NAPERŐMŰ)

(16-0114)

pozícióba.

Feladatok:

  • Helyszíni építési munkálatok felügyelete és irányítása építőmérnöki oldalról,
  • Szakmai támogatás nyújtása a naperőmű projekthez,
  • EHS irányelvek megvalósulásának ellenőrzése,
  • Együttműködés a társosztályokkal.

Elvárások:

  • Építőmérnök végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Mélyépítési projektek irányításában szerzett tapasztalat,
  • Előny: naperőműves projektekben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség egy dinamikusan növekvő, nemzetközi cégnél,
  • Kiemelkedő fizetés,
  • Lakhatási támogatás, céges autó.

A munkavégzés helye: Somogy megye