Please enable JS

HumanField - KONTROLLER (16-0914)

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

KONTROLLER

(16-0914)

pozícióba.

Feladatok:

  • Havi rendszerességgel mérleg, eredménykimutatás, valamint költség, kockázat elemzések készítése,
  • Eredmény és költség terv készítése,
  • Aktív részvétel a havi zárási folyamatokban,
  • Auditokon, valamint könyvvizsgálaton való aktív részvétel,
  • Ad-hoc projektekben való aktív részvétel.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Kontrolling területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • 13. havi fizetés,
  • Cafeteria, étkezési hozzájárulás,
  • Kedvezményes vásárlási lehetőség céges termékekre,
  • Válsághelyzet estén is stabil háttér,
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye: Fejér megye