Please enable JS

HumanField - MARKET RISK ANALYST (16-0450)

Nemzetközi, pénzügyi szolgáltató cég részére keresünk munkatársat

MARKET RISK ANALYST

(16-0450)

pozícióba.

Feladatok:

  • Meglévő IT rendszerek és folyamatok felügyelete és fejlesztések kidolgozása,
  • Adatgyűjtési, illetve riportálási folyamatok automatizálása,
  • Nagy adathalmazok, szcenáriók elemzése, piaci kockázatelemzés,
  • Partnerekkel és társosztályokkal való együttműködés és kommunikáció.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • SQL és VBA ismeretek,
  • Excel és adatkezelésben szerzett tapasztalat,
  • Alapvető pénzügyi és kockázatkezelési ismeretek,
  • Felsőfokú aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Kiváló bérezés és egyéb juttatások,
  • Nemzetközi projektek,
  • Fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye: Budapest