Please enable JS

HumanField - SENIOR KÖNYVELŐ (16-0212)

Nemzetközi, megújuló energiatermeléssel foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat

SENIOR KÖNYVELŐ

(16-0212)

pozícióba.

Feladatok:

  • Pénzügyi dokumentumok, kiadások, beruházások részletes ellenőrzése,
  • Pénzügyi nyilvántartások naprakészen tartása,
  • Teljeskörű könyvelés,
  • Főkönyvi könyvelés, főkönyvi számlák analitikus egyeztetése,
  • Könyvelési tevékenységek rendszeres ellenőrzése,
  • Bérszámfejtés,
  • Folyamatos jelentési kötelezettség az anyavállalat felé.

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi-számviteli végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Regisztrált mérlegképes könyvelő képesítés,
  • Nemzetközi környezetben, könyvelésben szerzett tapasztalat (előny: energiaszektorban szerzett tapasztalat).

Amit kínálunk:

  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Hosszútávú munkalehetőség egy dinamikusan növekvő, nemzetközi cégnél,
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye: Budapest