Please enable JS

HumanField - KONTROLLER (16-0168)

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

KONTROLLER

(16-0168)

pozícióba.

Feladatok:

  • Éves budget, havi forecast elkészítése,
  • Zárási folyamatok levonyolítása, eredménykimutatás ellenőrzése, elhatárolásokhoz kalkulációk készítése, az eltérések, hibák felderítése.
  • Elemzések készítése, vezetői információszolgáltatás, döntéstámogatás,
  • Költségáramok folyamatos ellenőrzése, nyomonkövetése,
  • Leltárak szervezése, felügyelete, ellenőrzése,
  • Selejtezés ellenőrzése, SAP-ban lekövetése.
  • Beruházási projektek lekövetése SAP-ban,
  • Folyamatos kapcsolattartás a gyárigazgatóval és a regionális kontrolling vezetővel.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Termelő cégnél szerzett kontrolling tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Válsághelyzet esetén is stabil nemzetközi háttér,
  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes jövedelem.

A munkavégzés helye: Békés megye és Csongrád megye határa.