Please enable JS

HumanField - KÖNYVELŐ (ADÓZÁSI FÓKUSSZAL) (16-0128)

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

KÖNYVELŐ (ADÓZÁSI FÓKUSSZAL)

(16-0128)

pozícióba.

Feladatok:

  • Adóbevallások elkészítése, beküldése,
  • Adók analitikus nyilvántartásának vezetése,
  • Főkönyv-analitika egyezőségének biztosítása,
  • Éves beszámoló elkészítésében való aktív részvétel,
  • Folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel és a külföldi anyacéggel.

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség,
  • Hasonló területen, gyártócégénél szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol VAGY német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag,
  • Válsághelyzetben is stabil háttér,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye