Please enable JS

HumanField - HIGIÉNIAI VEZETŐ (16-1617)

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

HIGIÉNIAI VEZETŐ

(16-1617)

pozícióba.

Feladatok:

  • Kb. 10 fős csapat munkájának irányítása és támogatása,
  • Gyári higiéniai program megtervezése és végrehajtása,
  • Incidensek kivizsgálása és megelőző intézkedések meghatározása,
  • Külső partnerekkel való együttműködés és kommunikáció,
  • Minőségi, higiéniai és élelmiszerbiztonsági képzések megszervezése és levezetése.

Elvárások:

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség,
  • Hasonló munkakörben szerzett többéves tapasztalat (előny: élelmiszeripari/mikrobiológiai terület),
  • Aktív angol nyelvhasználat (szóban és írásban).

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő fizetési és juttatási csomag,
  • Céges autó magánhasználatra,
  • Home-office lehetőség (betanulást követően heti 1 nap),
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye: Csongrád és Bács-Kiskun megye határa