Please enable JS

HumanField - MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI CSOPORTVEZETŐ (16-0298)

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI CSOPORTVEZETŐ

(16-0298)

pozícióba.

Feladatok:

  • Minőségbiztosítási folyamatok működtetése, felügyelete, irányítása;
  • Hat fős mérnök csoport hatékony irányítása, a beosztottak mentorálása;
  • A meglévő és az új termékek gyártásának támogatása minőségbiztosítási oldalról;
  • Vevői kapcsolattartás, reklamációkezelés, problémamegoldás felügyelete;
  • Részvétel a külső vállalati kapcsolatok fejlesztésében;
  • Auditmenedzsment;
  • Minőségügyi oktatások tartása.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépészmérnök, mechatronikai mérnök, villamosmérnök);
  • Minőségbiztosítási területen szerzett vezetői tapasztalat;
  • Autóipari termelő közegben szerzett jártasság;
  • Aktív, jó angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér, stabil munkahely;
  • Versenyképes fizetés;
  • Kimagasló juttatási csomag.

A munkavégzés helye: Veszprém megye