Please enable JS

HumanField - VILLAMOSMÉRNÖK (HF 13-8540)

biztos háttérrel rendelkező gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

VILLAMOSMÉRNÖK

(HF 13-8540)

pozícióba.

Feladatok:

    • A berendezések hibaelhárító karbantartási tevékenységek megszervezése,
    • Megelőző karbantartási tervek folyamatos optimalizálása,
    • A berendezések törzsadatainak karbantartása,
    • Az aktuális beruházások szakmai támogatása, szükség esetén projektek vezetése,
    • Auditokon, PRP megbeszéléseken való részvétel.

Elvárások:

    • Villamosmérnöki végzettség (automatizálási szakirány előny),
    • PLC programozási ismeretek
    • Tapasztalt és pályakezdő jelölteket is várunk.

Amit kínálunk:

    • Biztos háttér, stabil munkahely,
    • Versenyképes jövedelem
    • Kiemelkedő juttatási csomag,

A munkavégzés helye: Csongrád megye

küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „HF 13-8540”-es referenciaszám feltüntetésével a hf12@humanfield.hu e-mail címre.