Please enable JS

HumanField - TESZTMÉRNÖK (HF 13-8534)

biztos háttérrel rendelkező, nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

TESZTMÉRNÖK

(HF 13-8534)

pozícióba.

Feladatok:

    • Mérőberendezések tesztelése vevői szempontok alapján,
    • Szoros együttműködés a termékmenedzserekkel,
    • Tesztelési esetek és metodológiák fejlesztése,
    • Vevői igények validálása.

Elvárások:

    • Villamosmérnök (vagy mechatronikai vagy gépészmérnöki) végzettség,
    • Aktív angol nyelvtudás,
    • Alapvető méréstechnikai ismeretek,
    • Tesztelés/Fejlesztés/Méréstechnika/Mikroelektronika területén szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk:

    • Nemzetközi környezet, biztos háttér,
    • Előrelépési lehetőségek,
    • Versenyképes juttatási csomag.

A munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye

küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „HF 13-8534”-es referenciaszám feltüntetésével a hf10@humanfield.hu e-mail címre.