Please enable JS

HumanField - FOLYAMATTERVEZŐ JUNIOR MÉRNÖK (16-1677)

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

FOLYAMATTERVEZŐ JUNIOR MÉRNÖK

(16-1677)

pozícióba.

Feladatok:

  • Folyamatfejlesztési projektmunkában való részvétel és az ehhez kapcsolódó feladatok koordinálása,
  • Műszaki dokumentációk elkészítése és frissítése megadott paraméterek alapján,
  • SAP projektek támogatása,
  • Szakmai kapcsolattartás a társosztályokkal, beszállítókkal,
  • Kollégák professzionális támogatása.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépészmérnök, közlekedési mérnök, mechatronikai mérnök),
  • Angol VAGY német nyelvtudás előny,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk:

  • Heti 1 nap Home Office lehetőség,
  • Havi bónusz és hűségbónusz,
  • Kiemelkedő bejárás támogatás, valamint cafeteria,
  • Nemzetközi, stabil környezet.

A munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye