Please enable JS

HumanField - LÉTESÍTMÉNYÜZEMELTETÉSI KOORDINÁTOR (13-8719)

Biztos háttérrel rendelkező gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

LÉTESÍTMÉNYÜZEMELTETÉSI KOORDINÁTOR

(13-8719)

pozícióba.

Feladatok:

    • A gyár elvárások szerinti tisztaságának fenntartása és folyamatos ellenőrzése,
    • Az ingatlanok üzemeltetésének felügyelete, rendszeres bejárások,
    • Karbantartási, üzemeltetési, és felújítási feladatok tervezése, koordinálása és adminisztrálása,
    • Ingatlan működésének napi szintű irányítása: külsős takarítók és épület karbantartók, stb,
    • VIP vendégek fogadására való felkészülés, az ehhez kapcsolódó extra takarítások és előkészületek koordinálása,
    • Épületgondnoki feladatok ellátása: hibabejelentés esetén a szerviz, karbantartás intézése.

Elvárások:

    • Felsőfokú műszaki végezttség,
    • Aktív angol nyelvtudás,
    • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

    • Versenyképes fizetés, és juttatási csomag,
    • Stabil vállalati háttér.

A munkavégzés helye: Tolna megye és Fejér megye határa