Please enable JS

HumanField - VILLAMOSMÉRNÖK (13-8707)

Biztos háttérrel rendelkező gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

VILLAMOSMÉRNÖK

(13-8707)

pozícióba.

Feladatok:

  • A berendezések hibaelhárító karbantartási tevékenységek megszervezése,
  • Megelőző karbantartási tervek folyamatos optimalizálása,
  • A berendezések törzsadatainak karbatantartása,
  • Az aktuális beruházások szakmai támogatása, szükség esetén projektek vezetése,
  • Auditokon, PRP megbeszélseken való részvétel.

Elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség (automatizálás szakirány előny),
  • PLC programozási ismeretek,
  • Tapasztalt és pályakezdő jelöltek jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér, stabil munkahely,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Kiemelkedő juttatási csomag.

A munkavégzés helye: Csongrád és Bács-Kiskun megye határa