HumanField - TECHNOLÓGUS MÉRNÖK (FRÖCCSÖNTÉS/FÉMFORGÁCSOLÁS) (16-1047)

Válsághelyzetben is növekedni képes nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

TECHNOLÓGUS MÉRNÖK (FRÖCCSÖNTÉS/FÉMFORGÁCSOLÁS)

(16-1047)

pozícióba.

Feladatok:

  • A gyártásban jelenleg használt alap- és csomagolóanyagok felülvizsgálata fenntarthatósági szempontból,
  • Új alap- és csomagolási technológiák és csomagolóanyagok nyomon követése, értékelése környezetvédelmi szempontból,
  • Új anyagok, alkatrészek bevezetésének mérnöki támogatása környezetgazdaságossági szempontból: tervek ellenőrzése, tesztelésének koordinálása, teszteredmények kiértékelése, próbagyártás megszervezése,
  • Fröccsöntési technológia hatékonyságának javítása,
  • Technológiai javaslatok kidolgozása a K+F felé az anyagok és készülékek gyártása során keletkező veszteségek és hulladék csökkentése érdekében.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépészmérnök),
  • Műanyag fröccsöntésben/fémforgácsolásban szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • Utazási hajlandóság külföldre.

Amit kínálunk:

  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség egy jó hangulatú csapatban,
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag.

A munkavégzés helye: Budapest