Please enable JS

HumanField - PROJEKTMENEDZSER (16-1023)

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes ingatlanfejlesztő partnerünk részére keresünk munkatársat

PROJEKTMENEDZSER

(16-1023)

pozícióba.

Feladatok:

  • EU-s és hazai finanszírozású projektek műszaki előkészítése és megvalósulásuk koordinálása,
  • Teljes körű kivitelezési projektmenedzsment ellátása,
  • Projekt műszaki és pénzügyi terv és keretek felállításában aktív részvétel,
  • Projekt dokumentáció készítése,
  • Anyagszükséglet meghatározása, anyagbeszerzés,
  • Alvállalkozók felkutatása, árajánlatok bekérése, szerződéskötés koordinálása.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Hasonló munkakörben szerzett többéves tapasztalat,
  • Előny az angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő jövedelem,
  • Válsághelyzet esetén is stabil vállalati háttér,
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Dinamikus, jó hangulatú, fiatalos csapat.

A munkavégzés helye: Budapest

küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-1023”-es referenciaszám feltüntetésével a hf17@humanfield.hu e-mail címre.