Please enable JS

HumanField - VILLAMOSMÉRNÖK (16-1001)

Válsághelyzetben is növekedni képes gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

VILLAMOSMÉRNÖK

(16-1001)

pozícióba.

Feladatok:

  • 3 villanyszerelő munkatárs szakmai vezetése,
  • Új gépeknél a villamos kivitelezés irányítása és a tervezésben való szerepvállalás,
  • CNC gépek villamossági karbantartása,
  • Projektek kezelése, irányítása,
  • Terepen történő szerviz munkák elvégzése,
  • Kapcsolattartás a vevőkkel és a beszállítókkal.

Elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség,
  • PLC-rendszer karbantartás területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Szakmai kihívások, fejlődési lehetőség,
  • Bónusz, cafeteria, albérlet- és bejárási támogatás.

A munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye