HumanField - GÉPÉSZ TERVEZŐMÉRNÖK (Akkumulátor - elektromos autó terület) (16-0565)

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes autóipari fejlesztő partnerünk részére keresünk munkatársat

GÉPÉSZ TERVEZŐMÉRNÖK (Akkumulátor - elektromos autó terület)

(16-0565)

pozícióba.

Feladatok:

  • Alkatrészek, összeállítások, beépítési koncepciók tervezése,
  • Modern, elektromos elemek és heggesztett szerkezetek tervezése,
  • Akkumulátor hűtésrendszer tervezése, akkumulátor csomag beépítési környezetének vizsgálata,
  • Együttműködés a külföldi csapatokkal,
  • Kapcsolattartás a vevőkkel és a szállítókkal egyaránt.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettég (gépészmérnök, mechatronikai mérnök, járműmérnök),
  • CATIA VAGY Creo VAGY NX tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Pálykezdők és tapasztalat szakemerek jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Kiemelkedő béren kívüli juttatások,
  • Bejárás támogatás,
  • Szakmai fejlődési lehetőség, nyelvtanfolyam,
  • Belső karrierutak, előrelépési lehetőségek,
  • Lehetőség nemzetközi projektekben való részvételre.

A munkavégzés helye: Pest megye délnyugati része VAGY Bács-Kiskun megye