Please enable JS

HumanField - VILLAMOS KARBANTARTÓMÉRNÖK (16-0409)

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

VILLAMOS KARBANTARTÓMÉRNÖK

(16-0409)

pozícióba.

Feladatok:

  • Gyártó berendezések telepítése, üzembe helyezése, karbantartása,
  • A karbantartási folyamatok megtervezése,
  • Automatizálási projektekben való aktív részvétel,
  • PLC programozás, robotprogramozás,
  • Különböző alkatrészek beszerzése,
  • Műszaki dokumentáció elkészítése.

Elvárások:

  • Mérnök végzettség (előny: villamosmérnök, mechatronikai mérnök),
  • PLC programozás és / vagy robotprogramozás terén szerzett munkatapasztalat,
  • Gyártó környezetben szerzett jártasság (előny az autóipari háttér),
  • Aktív, jó angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Válsághelyzet esetén is stabil, nemzetközi háttér,
  • Kiemelkedő juttatási csomag,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye: Észak-Dunántúl