Please enable JS

HumanField - LÉTESÍTMÉNY KARBANTARTÓ MÉRNÖK (16-0239)

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

LÉTESÍTMÉNY KARBANTARTÓ MÉRNÖK

(16-0239)

pozícióba.

Feladatok:

  • Megelőző karbantartási tervek meghatározása és végrehajtása,
  • A szociális létesítmények és a gyári infrastruktúra fejlesztésének támogatása,
  • Épületek, épületgépészeti és ellátó rendszerek, valamint külső és belső infrastruktúra karbantartási tevékenységeiért való felelősség,
  • Tartalék alkatrészek és fogyó eszközök nyomonkövetése,
  • Kisebb projektek vezetése, koordinálása,
  • Üzembiztonság fenntartása, fejlesztése.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépész- épületgépész, mechatronikai vagy villamosmérnöki végzettség),
  • Épületkarbantartás területén szerzett tapasztalat (előny: gyártócégnél szerzett tapasztalat, további előny: élelmiszeripari gyártócégnél szerzett tapasztalat).
  • Pályakezdők (épületkarbantartás területén szerzett gyakornoki tapasztalat) és senior szakemberek jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk:

  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség,
  • Versenyképes jövedelem.

A munkavégzés helye: Csongrád és Bács-Kiskun megye határa