Please enable JS

HumanField - KARBANTARTÓ VILLAMOSMÉRNÖK (16-0200)

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

KARBANTARTÓ VILLAMOSMÉRNÖK

(16-0200)

pozícióba.

Feladatok:

  • Automata gyártó berendezések karbantartása,
  • Műszaki problémák megoldása,
  • Villamos karbantartó technikusok koordinálása,
  • Preventív karbantartás ütemezése, végrehajtása, felügyelete,
  • PLC programok karbantartásában való részvétel,
  • Automatizálási projektekben való közreműködés.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnök vagy mechatronikai mérnök),
  • Aktív angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, innovatív környezet,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes jövedelem.

A munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye