Please enable JS

HumanField - ERŐSÁRAMÚ VILLAMOSMÉRNÖK (16-0149)

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

ERŐSÁRAMÚ VILLAMOSMÉRNÖK

(16-0149)

pozícióba.

Feladatok:

  • Projektek vezetése villamos oldalról, tervezési munkák koordinálása,
  • Beszerzések támogatása műszaki oldalról,
  • A kivitelezők munkájának koordinálása, villamos műszaki ellenőrzések elvégzése,
  • Projektek ütemtervének elkészítése, a kivitelezési folyamat dokumentálása,
  • Meghibásodások javításának biztosítása,
  • Kapcsolattartás a résztvevő társosztályokkal, kivitelezőkkel.

Elvárások:

  • Erősáramú villamosmérnök végzettség VAGY erősáramú tapasztalat,
  • Kivitelezés VAGY karbantartás VAGY beruházás területén szerzett tapasztalat,
  • Műszaki rajzolvasási ismeretek,
  • Junior és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag,
  • Szakmai kihívások, izgalmas projektek mentén fejlődési és előrelépési lehetőség.

A munkavégzés helye: Budapest

küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0149”-es referenciaszám feltüntetésével a hf9@humanfield.hu e-mail címre.