Please enable JS

HumanField - EHS MÉRNÖK (16-0142)

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

EHS MÉRNÖK

(16-0142)

pozícióba.

Feladatok:

  • Részvétel az EHS rendszer kiépítésében,
  • Munka- és tűzvédelmi szaktevékenységek ellátása a gyár teljes területén,
  • Munka- és tűzvédelmi oktatások megtartása,
  • Bejárások szervezése, helyszíni ellenőrzések megvalósítása,
  • Riportok készítése a vezetőség számára,
  • Kapcsolattartás az illetékes hatóságokkal.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (előny a munkavédelmi / tűzvédelmi szakmérnök képesítés megléte),
  • Munkavédelmi és / vagy tűzvédelmi területen szerzett néhány éves munkatapasztalat,
  • Ipari környezetben szerzett jártasság (előny az autóipari háttér),
  • Aktív, jó angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő fizetés és juttatási csomag,
  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Hosszú távú munkalehetőség.

A munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye