Please enable JS

HumanField - ERP SPECIALISTA (16-1665)

Nemzetközi válsághelyzetben is növekedni képes gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

ERP SPECIALISTA

(16-1665)

pozícióba.

Feladatok:

  • A képviselt terület rendszerfolyamatinak megértése és fejlesztése,
  • Szoros együttműködés a terület képviselőivel és az ERP rendszerfejlesztőkkel,
  • A ERP fejlesztési igények felmérése, tervezése, ütemezése,
  • Fejlesztések belső irányítása,
  • Tesztesetek készítése és tesztek levezetése,
  • Key userek szakmai támogatása.

Elvárások:

  • Gyártó környezetben, logisztika/supply chain/raktározás területén szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • Felsőfokú végzettség.

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés és juttatási csomag,
  • Nagyfokú szakmai önállóság és felelősség,
  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér.

A munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye