Please enable JS

HumanField - GYÓGYSZERIPARI STRATÉGIAI BESZERZŐ (16-0164)

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

GYÓGYSZERIPARI STRATÉGIAI BESZERZŐ

(16-0164)

pozícióba.

Feladatok:

  • Beszállítók felkutatása; különféle gyógyszeripari gyártó- és kereskedő cégek feltérképezése világszerte, amelyek technológiájával, késztermékeivel vagy alapanyagaival bővíteni lehet partnerük portfólióját,
  • Angol nyelvű üzleti tárgyalások lebonyolítása,
  • A megkötött szerződések folyamatos nyomon követése,
  • Kapcsolattartás külföldi partnerekkel,
  • Részvétel a termékvezetési stratégia kialakításában.

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben, gyógyszeripari területen szerzett tapasztalat,
  • Nemzetközi tárgyalásokban szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban.

Amit kínálunk:

  • Válsághelyzet esetén is stabil nemzetközi háttér,
  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Kiemelkedő jövedelem.

A munkavégzés helye: Budapest