Please enable JS

HumanField - PROJEKT BESZERZŐ (16-0157)

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes szolgáltató partnerünk részére keresünk munkatársat

PROJEKT BESZERZŐ

(16-0157)

pozícióba.

Feladatok:

    • A beszerzési stratégia kialakításában való aktív részvétel,
    • Új projektek beszerzési oldalról történő támogatása,
    • Az érintett projekttagok koordinálása mátrix rendszerben,
    • Részvétel a beszállítók fejlesztésében,
    • ERP kulcsfelhasználó funkció betöltése,
    • Költségcsökkentő akciók végig vitele.

Elvárások:

    • Felsőfokú végzettség (előny: közgazdász),
    • Nagyvállalati környezetben szerzett néhány éves beszerzői munkatapasztalat,
    • ERP rendszer beszerzési moduljainak kezelésében szerzett jártasság,
    • Az ERP bevezetéssel vagy kulcsfelhasználói szerep betöltésével kapcsolatos háttér előnyt jelent,
    • Előny a projektmenedzsment tapasztalat,
    • Aktív, jó angol és német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

    • Nemzetközi környezet,
    • Biztos háttér,
    • Versenyképes jövedelem.

A munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye