Please enable JS

HumanField - BESZERZŐ (16-0158)

Biztos háttérrel rendelkező gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

BESZERZŐ

(16-0158)

pozícióba.

Feladatok:

  • Elsősorban operatív beszerzési feladatok ellátása,
  • Teljeskörű piacelemzés,
  • Regionális beszállítók felkutatásában való részvétel,
  • Beszállítói tárgyalások előkészítése és a tárgyalás lebonyolítása,
  • Költségcsökkentési projektek önálló tervezése és végrehajtása,
  • Transzferek adminisztrációja,
  • Beszállítói nem megfelelőségek kezelése.

Elvárások:

  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • Felsőfokú végzettség,
  • Hasonló területen, gyártócégnél szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag,
  • Válsághelyzetben is stabil háttér.

A munkavégzés helye: Gödöllő.