Please enable JS

HumanField - LOGISZTIKAI TERVEZŐ (16-0141)

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

LOGISZTIKAI TERVEZŐ

(16-0141)

pozícióba.

Feladatok:

  • Vevőkkel történő napi kapcsolattartás,
  • Gyártástervezésben való aktív részvétel,
  • Alapanyag beszerzés,
  • Készletoptimalizálás,
  • Alkatrészigények biztosítása,
  • Új projektek bevezetésében való aktív részvétel.

Elvárások:

  • Minimum középfokú, szakirányú végzettség (előny: felsőfokú végzettség),
  • Logisztikai területen / alapanyag beszerzésben szerzett néhány éves tapasztalat,
  • A termelő közegben szerzett munkatapasztalat (előny: autóipari háttér),
  • Aktív, jó angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő fizetés és juttatási csomag,
  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Hosszú távú munkalehetőség.

A munkavégzés helye: Észak-Dunántúl