Please enable JS

HumanField - STRATÉGIAI BESZERZŐ (14-9540)

Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

STRATÉGIAI BESZERZŐ

(14-9540)

pozícióba.

Feladatok:

  • Termeléshez szükséges technikai, logisztikai feltételek meghatározása, beszerzése,
  • Tárgyalások lebonyolítása,
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás,
  • Szabványoknak való megfeleltetés,
  • Logisztikai szabályok betartásának biztosítása az összes megvásárolt alkatrész esetében,
  • Logisztikai és szállítói csoportok támogatása,
  • Sorozatgyártásba való átvitel biztosítása.

Elvárások:

  • Stratégiai beszerzői tapasztalat,
  • Elektronikai VAGY autóipari területen szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Biztos háttér.

A munkavégzés helye: Veszprém megye