Please enable JS

HumanField - SAP PROJEKTMENEDZSER (16-1660)

Válsághelyzetben is növekedni képes autóipari gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

SAP PROJEKTMENEDZSER

(16-1660)

pozícióba.

Feladatok:

  • SAP vállalatirányítási rendszer bevezetésért történő felelősségvállalás;
  • SAP rendszer fejlesztésben való közreműködés;
  • nemzetközi projektekben való részvétel;
  • az IT rendszer üzemeltetése,
  • felhasználóktól érkező visszajelzések feldolgozása;
  • potenciális fejlesztési javaslatok tétele.

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (előny: mérnök-informatikus / műszaki informatikus);
  • SAP projektmenedzsment terén szerzett releváns munkatapasztalat (SAP S4 HANA tapasztalat előnyt jelent);
  • Külföldre történő utazási hajlandóság;
  • Aktív, erős angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet,
  • biztos háttér,
  • versenyképes fizetés.

A munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye