Please enable JS

HumanField - ERP ÜZEMELTETÉSI SPECIALISTA (16-1467)

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes K+F szektorban tevékenykedő partnerünk részére keresünk munkatársat

ERP ÜZEMELTETÉSI SPECIALISTA

(16-1467)

pozícióba.

Feladatok:

  • Vállalati rendszer üzemeltetése;
  • Karbantartási feladatok elvégzése IT oldalról;
  • Rendszertesztelés;
  • IT auditok támogatása;
  • Kapcsolattartás belső felhasználókkal;
  • Oktatások megtartása.

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség;
  • Vállalatirányítási rendszer üzemeltetés terén szerzett néhány éves tapasztalat;
  • QAD irányítási rendszer üzemeltetésében szerzett tapasztalat előnyt jelent;
  • Aktív, jó angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér;
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag;
  • Home office lehetőség.

A munkavégzés helye: Budapest