Please enable JS

HumanField - SYSTEM ADMINISTRATOR (16-0951)

Nemzetközi partnerünk részére keresünk munkatársat

SYSTEM ADMINISTRATOR

(16-0951)

pozícióba.

Feladatok:

  • Segítségnyújtás a felmerülő szoftver és hardver problémákkal kapcsolatban,
  • Windows és Linux rendszerek adminisztrátor szintű kezelése,
  • A belső hálózattal kapcsolatos hibák kezelése,
  • Végfelhasználók támogatása, technikai segítségnyújtás a részükre,
  • Alkatrészek nyilvántartása a folyamatos alkatrészkészlet fenntartása érdekében,
  • Új munkaállomások (pc-k) beüzemelése stb.

Elvárások:

  • Felsőfokú aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • Microsoft rendszerek használatában és üzemeltetésében szerzett tapasztalat,
  • Belső hálózatokkal kapcsolatos ismeretek,
  • Szerveres/hardveres környezetben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Stabil, nemzetközi háttér,
  • Fiatalos csapat,
  • Fejlődési, előre lépési lehetőség,
  • Támogató, barátságos környezet,
  • Versenyképes jövedelem.

A munkavégzés helye: Budapest