Please enable JS

HumanField - PRESALES TANÁCSADÓ (MICROSOFT) (16-0464)

Válsághelyzetben is növekedni képes, informatikai partnerünk részére keresünk munkatársat

PRESALES TANÁCSADÓ (MICROSOFT)

(16-0464)

pozícióba.

Feladatok:

  • Üzletági tervszámok teljesítése,
  • Microsoft technológiák, megoldások területen szakmai segítségnyújtás,
  • Szakmai ajánlatok elkészítése,
  • Erőforrás kalkuláció, feltételek kidolgozása,
  • Ügyfelek felé a szakmai ajánlatok prezentálása.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Releváns Microsoft ismeretek, tapasztalat,
  • Hasonló területen szerzett 2-3 éves tapasztalat,
  • Magabiztos angol nyelvtudás,
  • Precizitás, proaktivitás, jó problémamegoldó képesség.

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér,
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag,
  • Képzések, oktatások támogatása,
  • Céges autó.

A munkavégzés helye: Budapest