Please enable JS

HumanField - SYSTEM ADMINISTRATOR (16-0453)

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

SYSTEM ADMINISTRATOR

(16-0453)

pozícióba.

Feladatok:

  • Windows server környezetben problémák felderítése, elhárítása, felügyelete,
  • Biztonsági mentések felügyelete, hibaelhárítás,
  • Együttműködés a külföldi csapattagokkal,
  • Hibaelhárítás, adminisztráció, konfigurálás windows serveres környezetben,
  • Ügyfelekkel való kommunikáció.

Elvárások:

  • Többéves Active Directory (AD) tapasztalat, valamint Windows server üzemeltetésben szerzett tapasztalat,
  • Biztonsági mentésekkel kapcsolatban szerzett tapasztalat,
  • Magabiztos angol vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő jövedelem és juttatások,
  • Home office lehetőség,
  • Hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan növekvő, nemzetközi cégnél,
  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Nyelvtanfolyamon való részvételi lehetőség.

A munkavégzés helye: Baranya megye