Please enable JS

HumanField - WINDOWS ENGINEER (16-0355)

Nemzetközi válsághelyzetben is növekedni képes pénzügyi szolgáltatópartnerünk részére keresünk munkatársat

WINDOWS ENGINEER

(16-0355)

pozícióba.

Feladatok:

  • Windows Server alapú megoldások fejlesztése, támogatása, karbantartása,
  • Infrastruktúra kialakítása, fejlesztése, melyek megfelelnek a biztonsági követelményeknek,
  • Agilis csapatban való munkavégzés,
  • Műszaki megoldások kialakításában való aktív részvétel.

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség,
  • Aktív, felsőfokú angol nyelvtudás,
  • Microsoft Windows Server 2012/2016/2019, Active Directory, Kerberos tapasztalat,
  • Powershell script tapasztalat,
  • Az alábbi Microsoft technológiák közül valamelyben szerzett tapasztalat előny: SCCM OSD, SCOM, Microsoft Clustering, DFSN, DFSR, WDS, FTP, DFS,
  • Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat előny.

Amit kínálunk:

  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség,
  • Versenyképes jövedelem.

A munkavégzés helye: Budapest