Please enable JS

HumanField - MEDIOR/SENIOR C++ FEJLESZTŐ (16-0234)

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes partnerünk részére keresünk munkatársat

MEDIOR/SENIOR C++ FEJLESZTŐ

(16-0234)

pozícióba.

Feladatok:

  • Komplex mérnöki feladatok ellátása C++ programozási nyelv használatával,
  • Konfigurálás, integrálás, tesztelés,
  • Szoftverek fejlesztésében való részvétel,
  • Projektcsapatban való munkavégzés.

Elvárások:

  • Magas szintű C++ (11/14/17) programozói tudás és gyakorlat,
  • Linux tapasztalat,
  • DevOps szemlélet,
  • Angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt.

Amit kínálunk:

  • Válsághelyzet esetén is stabil nemzetközi háttér,
  • Részvétel nemzetközi projektekben,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes jövedelem.

A munkavégzés helye: Budapest