Please enable JS

HumanField - SZERVIZTECHNIKUS (16-0089)

Stabil háttérrel rendelkező szoftverfejlesztő partnerünk részére keresünk munkatársat

SZERVIZTECHNIKUS

(16-0089)

pozícióba.

Feladatok:

  • Mobiltelefonok szervizelése, szoftverezése,
  • Saját szoftverük kapcsán tesztelés, esetleges bug report készítése, technikai support támogatása esetleges műszaki kérdésekben,
  • A fejlesztés közben felmerülő feladatok támogatása,
  • Mobiltelefonok szétszedése, esetleges forrasztása az egyedi igényeknek megfelelően.

Elvárások:

  • Középfokú angol nyelvtudás (írás, olvasás),
  • Mobiltelefon szervizben szerzett tapasztalat,
  • Mobiltelefon javításához használt szoftverek és egyéb eszközök napi szintű ismerete.

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség nemzetközi környezetben,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Rugalmas munkaidő.

A munkavégzés helye: Budapest

küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0089”-es referenciaszám feltüntetésével a hf18@humanfield.hu e-mail címre.