Please enable JS

HumanField - IT SUPPORT MUNKATÁRS (16-0047)

Dinamikusan növekvő, stabil háttérrel rendelkező szoftverfejlesztő partnerünk részére keresünk munkatársat

IT SUPPORT MUNKATÁRS

(16-0047)

pozícióba.

Feladatok:

  • Ügyfelekkel való online kapcsolattartás,
  • Technikai segítségnyújtás,
  • Ticketek kezelése,
  • Szoftver használatával kapcsolatos kérdések megválaszolása.

Elvárások:

  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Műszaki affinitás, IT beállítottság,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség nemzetközi környezetben,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Home office lehetőség.

A munkavégzés helye: Budapest

küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0047”-es referenciaszám feltüntetésével a hf18@humanfield.hu e-mail címre.