Please enable JS

HumanField - ETIKUS HACKER (16-0025)

Válsághelyzetben is növekedni képes IT biztonságtechnikai partnerünk részére keresünk munkatársat

ETIKUS HACKER

(16-0025)

pozícióba.

Feladatok:

  • Android rendszerekhez rootolási megoldás fejlesztése VAGY mobiltelefon reverse engineering, exploit kutatás fejlesztés,
  • Zero day root exploitok fejlesztése,
  • POC kódok elkészítése, dokumentálása, átadása,
  • ARM és más binárisok analízise, megértése (bootloader, trusletek,...).

Elvárások:

  • Linux rendszer területén szerzett tapasztalat,
  • Android kernel átfogó ismerete,
  • IDA Pro ismeret,
  • Kernel exploitálási megoldások ismerete,
  • Androidos mobiltelefonok ismerete,
  • ARM processzor ismerete,
  • Beágyazott mikroprocesszoros rendszerek ismerete,
  • Exploitokban való jártasság,
  • Mobiltelefonok szoftverkomponenseinek ismerete.

Amit kínálunk:

  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér hosszú távon,
  • Innovatív, fiatalos csapatban és modern irodai munkakörnyezetben zajló munkavégzés,
  • Folyamatos technológiai- és tudásbeli fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye: Budapest