Please enable JS

HumanField - WINDOWS RENDSZERGAZDA (16-0000)

Informatikai rendszerek üzemeltetésével foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat

WINDOWS RENDSZERGAZDA

(16-0000)

pozícióba.

Feladatok:

  • Ügyfelek IT támogatása,
  • Informatikai rendszer üzemeltetéssel, karbantartással kapcsolatos feladatok ellátása az ügyfeleknél, ezen belül: Kliens és szerver oldali szoftverek, hardverek telepítése, konfigurálása, frissítése, karbantartása,
  • Felhasználók támogatása távolról, illetve adott esetben a helyszínen,
  • A hardver- és szoftver technológia fejlődésének követése, adott esetben az ügyfelek felé javaslattétel új számítás- technikai beszerzésekre, fejlesztésekre,
  • Kapcsolódó adminisztrációs feladatok (ticketing rendszer használata, leírás készítése, munkalap vezetése).

Elvárások:

  • IT üzemeltető területen szerzett releváns tapasztalat,
  • Kliens oldali operációs rendszer, hálózati, valamint alapvető elsősorban Windows szerver oldali adminisztratív szakmai ismeretek,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Jó kommunikációs és IT problémamegoldó képesség,
  • Precíz munkavégzés,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Rendszerben gondolkozási képesség.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Fiatalos, jó hangulatú csapat.

A munkavégzés helye: Budapest

küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0000”-es referenciaszám feltüntetésével a hf18@humanfield.hu e-mail címre.