Please enable JS

HumanField - SENIOR HR KONTROLLER (16-1598)

Válsághelyzetben is növekedni képes partnerünk részére keresünk munkatársat

SENIOR HR KONTROLLER

(16-1598)

pozícióba.

Feladatok:

  • Személyi jellegű költségek és létszám alakulásának folyamatos nyomon követése,
  • Létszámra és bérköltségre vonatkozó gazdálkodási elvek kidolgozása és szabályozása,
  • Tervtől való eltérések elemzése, akciótervek kidolgozása,
  • Havi és negyedéves riportok, illetve forecast készítése,
  • HR kontrollig rendszer és HR folyamatok továbbfejlesztése,
  • Havi és éves záráshoz kapcsolódó adatszolgáltatások elkészítése.

Elvárások:

  • HR Kontrolling területen szerzett tapasztalat,
  • Felsőfokú végzettség,
  • Angol nyelvtudás, írás és olvasás szintjén.

Amit kínálunk:

  • Rugalmas home office lehetőség,
  • Kiemelkedő alapbér és juttatási csomag,
  • Egyedülálló profilú, stabil hátterű cég,
  • Folyamatos szakmai képzési, fejlődési lehetőség,
  • Kellemes, modern munkakörnyezet, lendületes csapat.

A munkavégzés helye: Budapest