Please enable JS

HumanField - TOBORZÁSI SPECIALISTA (16-1585)

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

TOBORZÁSI SPECIALISTA

(16-1585)

pozícióba.

Feladatok:

  • Toborzási tervek, stratégiák kidolgozásában való részvétel,
  • A vezetők támogatása személyügyi kérdésekben,
  • Kiválasztási folyamatok teljeskörű lebonyolítása,
  • Hirdetések készítése, kezelése,
  • Jelöltekkel való kapcsolattartás,
  • Interjúk szervezése és levezénylése,
  • Kapcsolattartás a külsős cégekkel,
  • Adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (előny a HR diploma megléte),
  • Toborzás, kiválasztás területen szerzett néhány éves munkatapasztalat,
  • Előny a műszaki területen szerzett toborzási tapasztalat,
  • Aktív, jó angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bér és juttatási csomag,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség,
  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér.

A munkavégzés helye: Budapest

küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-1585”-es referenciaszám feltüntetésével a hf22@humanfield.hu e-mail címre.