HumanField - Toborzási és Kiválasztási Specialista / Senior Recruiter (16-1538)

Kereskedelmi szektorban működő partnercégünk részére keresünk munkatársat

Toborzási és Kiválasztási Specialista / Senior Recruiter

(16-1538)

pozícióba.

Feladatok:

    • A cég magyarországi szervezetének támogatása toborzás, kiválasztás és az új Munkatársak beillesztése terén.
    • 8-12 projekt párhuzamos koordinálása (kereskedelmi terület, head office támogatása)
    • Heti szintű egyeztetések a részlegek vezetőivel.
    • Létszámigények aktív követése, döntéstámogatás.
    • Hirdetési csatornák széleskörű, aktív és kreatív használata.
    • Megtartást és motivációt segítő projektek támogatása.
    • Kimutatások, heti összefoglalók készítése.

Elvárások:

    • Felsőfokú végzettség
    • Minimum 1-3 éves HR területen szerzett tapasztalat
    • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
    • Dinamikus, nyitott és határozott személyiség

Amit kínálunk:

    • A kezdő béred tapasztalatodtól függően br. 700.000 – 800.000 Ft közé esik.
    • Fix havi béredet egyéb értékes juttatási elemekkel egészítjük ki, mint pl. felsőkategóriás mobiltelefon, laptop, kiváló étkezési lehetőség és számos vásárlási kedvezmény a cég által forgalmazott termékekből.
    • Minden nap gyümölcsnapot tartunk, e mellett biztosítunk munkaruházatot és parkolási lehetőséget is.
    • Pozíción belül - tapasztalattól és eredményességtől függően - junior, haladó és szenior fokozatokban dolgoznak munkatársaink ezáltal biztosított a karrierutad vállalatunknál.
    • Stabil, nagyvállalati háttérrel rendelkezünk, ami a jelenlegi időszakban is bővül és fejlődik.
    • Modern, fiatalos munkakörnyezet vár Rád.
    • Cégünk minden olyan professzionális eszközt, felszerelést biztosít, amely szükséges lehet a gyors, hatékony és kényelmes munkavégzésedhez.
    • Megismerheted vállalatunk különböző részlegeit, akik számítanak a Te támogatásodra.
    • Saját fejlesztésű, integrált vállalatirányítási rendszer biztosítja az egyszerű és hatékony működést és a felesleges adminisztráció elkerülését.

A munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület, Munkaidő: hétfő-péntek: 08:00-17:00-ig

küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-1538”-es referenciaszám feltüntetésével a varga.odett@humanfield.hu e-mail címre.