Please enable JS

HumanField - ADÓZÁSI SPECIALISTA (16-0961)

Nemzetközi autóipari gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

ADÓZÁSI SPECIALISTA

(16-0961)

pozícióba.

Feladatok:

  • A vállalat teljes körű adózási feladatainak ellátása,
  • Adózással kapcsolatos riportálási feladatok elvégzése,
  • Részvétel a havi és éves zárásokban,
  • Adó egyenlegek folyamatos figyelemmel kísérése,
  • Adózási folyamatok fejlesztése,
  • Tárosztályokkal való szoros együttműködés.

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettség,
  • Adózás terén szerzett néhány éves tapasztalat,
  • Előny: aktív, angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Kiemelkedő bérezés,
  • Hosszú távú fejlődési és előrelépési lehetőség.

A munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye