Please enable JS

HumanField - B2B ÜZLETKÖTŐ (15-9978)

Felsővezetőkeresésre specializálódott piacvezető fejvadászcég vagyunk, saját csapatunk részére keresünk munkatársat

B2B ÜZLETKÖTŐ

(15-9978)

pozícióba.

Feladatok:

    • Potenciális ügyfelek felkeresése hideghívással és személyes látogatása országosan
    • Új ügyfelek és megbízások generálása,
    • Ajánlatok, szerződések készítése,
    • Szerződési feltételek tárgyalása,
    • Új üzleti lehetőségek felkutatása.

Elvárások:

    • Hunter típusú B2B értékesítésben, hideghívásban és partnerek személyes látogatásában szerzett tapasztalat,
    • Előny: szolgáltatási szektorban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

    • Fiatalos, támogató csapat,
    • Szakmai fejlődés,
    • Presztízsmárka képviselete,
    • Kiemelt jövedelem (alapfizetés + bónusz), céges autó.

A munkavégzés helye: Országosan Budapest központtal