Please enable JS

HumanField - MÉRNÖK ÉRTÉKESÍTŐ (14-9339)

Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi partnerünk részére keresünk munkatársat

MÉRNÖK ÉRTÉKESÍTŐ

(14-9339)

pozícióba.

Feladatok:

  • Rendszeres vevőlátogatás, kapcsolatok ápolása és továbbfejlesztése új és meglévő vevőknél a karbantartási termékek területén
  • Új üzleti lehetőségek keresése
  • Termékek és megoldások bemutatása, ismertetése, képzések tartása vevők számára
  • Műszaki problémák megértése, majd arra megoldások és árajánlatok kidolgozása, szaktanácsadás
  • A karbantartók, műszaki, munkavédelmi kollégák támogatása a műszaki projektek megvalósításában, szaktanácsadás nyújtása
  • Vevői tárgyalások előkészítése, lefolytatása, szerződéskötések előkészítése
  • Kapcsolattartás a gyártókkal

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség, gépalkatrészek szakismerete
  • Műszaki értékesítésben szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű nemzetközi vállalat
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Vállalati autó, kommunikációs eszközök
  • Fiatal és motivált csapat

A munkavégzés helye: Budapest

küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9339”-es referenciaszám feltüntetésével a hf16@humanfield.hu e-mail címre.